Podczas kompleksowej zabudowy busa nasza firma montuje wiele elementów wyposażenia oraz dodatkowych systemów wspomagających bezpieczeństwo lub komfort podróży. Jednym z przykładów są czujniki parkowania.

14362200005_60c93f4880_cW wielu nowszych modelach aut są one montowane już w standardzie. W starszych pojazdach niestety na próżno ich szukać. W przypadku busa, gdzie widoczność podczas wykonywania manewrów, zwłaszcza cofania, jest ograniczona są one bardzo przydatne. Pozwalają na uniknięcie stłuczki czy też zarysowania lakieru. W każdej z takich sytuacji wiąże się to z kosztami napraw. Profesjonalnie zamontowane czujniki parkowania mogą zdecydowanie ułatwić wykonywanie manewrów busem.

Nasza firma zajmuje się montowaniem czujników parkowania, a także kamer cofania w samochodach dostawczych czy buskamperach. Pomagamy w wyborze sprzętu wysokiej jakości, które będzie idealnie spełniał swoje zadanie. Montaż wykonujemy w pełni profesjonalnie. Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu usługą to zachęcamy do kontaktu.