Wielkimi krokami zbliża się lato i czas wakacyjnych urlopów. Coraz większą popularnością cieszy się w naszym kraju caravaning i własny camper staje się marzeniem wielu rodzin. Zamiast kupować drogiego campera lepiej zdecydować się na przystosowanie busa do podróżowania.

6741709691_ae385dbca8_zSamochody, które spełniają rolę camperów nazywane są potocznie buskamperami. By stać się posiadaczem takiego auta wystarczy kupić standardowego busa i zlecić jego przebudowę profesjonalnej firmie. Takie rozwiązanie ma naprawdę wiele zalet, a w dzisiejszym wpisie przedstawiamy najważniejsze z nich. Jest to przede wszystkim rozwiązanie o wiele tańsze niż kupno campera. Buskamper z wyglądu nie różni się niczym od busa i nawet po zabudowie nie traci nic ze swojej funkcjonalności. O tym co znajduje się w jego wnętrzu wiedzą wyłącznie pasażerowie. Dzięki takiemu rozwiązaniu buskamperem można parkować wszędzie tam, gdzie mogą to robić zwykłe samochody osobowe. Kierowcy płacą również takie same opłaty za podróż autostradą, promem czy parkowanie, jak kierowcy osobówek. Auto po zabudowie jest nadal bardzo wygodne i gwarantuje komfortową podróż przy jednoczesnym niskim spalaniu.

Firma Autohasuer zajmuje się profesjonalną przebudową busów na buscampery. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt.