Wiele osób marzy o własnym camperze. Jednak jest to inwestycja niesamowicie kosztowna, a więc niemożliwa dla dużej części osób. Prostszym rozwiązaniem, na które może sobie pozwolić praktycznie każdy, jest przebudowa standardowego busa na campera. Takie pojazdy nazywa się buscamperami.

Kupujemy więc klasycznego busa i zlecamy jego przebudowę naszej firmie. To rozwiązanie poza oszczędnościami ma jeszcze inne zalety. Taki bus po dokonaniu niezbędnych przeróbek nie różni się wyglądem od standardowego pojazdu tego typu. Tak naprawdę o tym, co znajduje się w jego wnętrzu wiedzą tylko właściciele i podróżujący buscamperem pasażerowie. Ważne jest także że auto tego typu może wjechać wszędzie tam, gdzie samochody osobowe a na autostradach, promach czy parkingach płaci się za niego takie same opłaty jak za auto osobowe.

To może generować znaczne oszczędności. Jeśli chodzi o komfort, to buscamper oferuje wygodną podróż w rozplanowanych przez siebie warunkach, jednocześnie spalając znacznie mniej paliwa niż klasyczny camper. Same oszczędności.