Turystyczny podbój świata jest w Twoim zasięgu. Spełnij swoje marzenia podróżnicze, zlecając nam modyfikacje, które przystosują Twój wóz do niestandardowych potrzeb.

Budując kampera z busa zaoszczędzisz sporą ilość pieniędzy (w porównaniu z zakupem oryginalnego pojazdu tego typu) a ponadto będziesz mógł zaaranżować wnętrze w całkowicie indywidualny sposób. Zalety tego rozwiązania widać także w późniejszym użytkowaniu pojazdu – jest łatwy do prowadzenia a w niektórych przypadkach pozwoli także na wjazd do centrum miast, które zakazują tego typowym kamperom. Jesteśmy otwarci na każdą, nawet najbardziej śmiałą modyfikację, oferujemy sprawdzone rozwiązania, profesjonalne doradztwo oraz najwyższą jakość wykonania (zarówno pod względem wykorzystanych modułów jak i dbałości o najdrobniejsze szczegóły montażu).

Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz odpowiednim zapleczem maszyn, które pozwalają szybko i sprawnie wykonać zlecone przekształcenia. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia.