Osoby ceniące niezależność oraz podróżowanie bez ograniczeń mogą zdecydować się na kupno własnego kampera. Mogą również przerobić swojego busa na samochód do podróżowania. Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

zalety buskamperaPrzede wszystkim cena. Zakup busa i jego przerobienie na kampera jest bardziej opłacalne niż kupno gotowego egzemplarza. Przerobiony pojazd z wyglądu nie różni się niczym od normalnego kampera. Oznacza to, że można nim wjeżdżać i parkować niemal wszędzie. Przerobione busy nic nie tracą ze swoich właściwości jezdnych – są szybie, zwinne i w porównaniu to tradycyjnych kamperów palą stosunkowo mało paliwa. Bus podlega również niższym opłatom drogowym. Do duży plus, zwłaszcza jeśli przemieszczamy się głównie płatnymi autostradami. Po powrocie do domu auto wcale nie musi stać w garażu do następnych wakacji. Znakomicie sprawdzi się podczas weekendowych wyjazdów lub jako zwykłe auto do codziennego przemieszczania się. Nawet po przerobieniu są one bowiem nadal funkcjonalnymi i komfortowymi samochodami. Przerobiony na kamper bus ma więc wiele zalet których nie posiada tradycyjny pojazd.

AUTOHAUSER.PL

Nasza firma oferuje szereg usług związanych z przerabianiem samochodów. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim przeróbka busa na kampera. Jest to zabieg pozwalający na przekształcenie typowego busa na auto caravaningowe o wysokim komforcie, w którym można podróżować nawet za granicę. Przebudowa busa na kampera o wysokim komforcie jest także znacznie tańsza niż zakup typowego samochodu campingowego o niezbyt wysokim standardzie. Powinni Państwo pamiętać też o tym, że eksploatacja tego typu pojazdu kosztuje mniej niż korzystanie z kampera. Posiada on mniejszy silnik, który spala mniej paliwa, a także jest objęty niższymi opłatami drogowymi na autostradach. Istotny jest również fakt, że bus przerobiony na kampera nie jest mniej zwrotny i nie traci nic ze swojej szybkości – auto jest nadal lekkie i zwinne.

Wykonana przez nas zabudowa busa na kampera jest trwała i solidna, dzięki sklejce wodoodpornej, która jest materiałem dobrze zabezpieczającym wnętrze samochodu. Bus przerobiony na kampera może więc służyć nam przez wiele lat nie tylko podczas długich podróży, ale i na co dzień np. jako samochód rodzinny. Nasze najciekawsze realizacje mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Oferowane przez nas przeróbki busów obejmują nie tylko zabudowy kamperów, ale także przerabianie standardowych busów na busy do przewozu większej ilości osób czy na samochody serwisowe. Mogą Państwo zamówić u nas również busy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na nasze usługi.