Budowa kampera z blaszaka jest znacznie tańsza niż zakup gotowego samochodu caravaningowego. Nasza firma oferuje więc Państwu rozwiązania, które umożliwiają przerobienie zwykłego busa na auto campingowe o wysokim komforcie, pozwalające odbywać nawet dalekie podróże zagraniczne. Budowa kampera stanowi ważny element naszej działalności, gdyż zawsze jest to zadanie bardzo rozwijające i pozwalające nam w pełni pokazać nasze możliwości.

Zabudowa kamperów jest nie tylko tania, ale i bardzo komfortowa. Wszystkie wykonane przez nas auta caravinogowe na bazie busa nie tracą nic ze swojej szybkości, zwinności i zwrotności, a także nie podlegają wyższym opłatom drogowym, które należy ponieść, poruszając się gotowym kamperem. Zabudowy kamperów są również wykonane z materiałów zapewniających ich długoletnią trwałość, co sprawia, że są one inwestycją na wiele lat. Umożliwiamy Państwu także wybór dowolnego wyposażenia pojazdu, co powoduje, że wykonany przez nas kamper może być zarówno samochodem w wersji podstawowej, jak i autem o wyposażeniu ekskluzywnym.

Wykonana przez nas zabudowa kampera nie wpływa również na możliwość codziennego użytkowania pojazdu – nie musi być on bowiem wykorzystywany jedynie podczas długich wyjazdów. Dzięki temu iż eksploatacja samochodu nie będzie droga, będzie można poruszać się nim również na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji, które mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej. Oferujemy konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo.