Zmiana samochodu dostawczego w kampera nie jest trudnym zadaniem, pod warunkiem, że zlecisz je profesjonalistom. Nasz firma specjalizuje się w tego typu modyfikacjach i oferuje różne typy zabudowy, które można idealnie dopasować do potrzeb i oczekiwań klienta (nawet tych najmniej typowych).

Jakie zalety ma to rozwiązanie? Po pierwsze wnętrze będzie dokładnie takie, jak sobie wymarzyłeś, po drugie koszt modyfikacji i zakupu samochodu dostawczego okaże się znacznie niższy, w porównaniu do zakupu klasycznego kampera (jeżeli posiadasz już auto dostawcze, to różnica będzie jeszcze większa). Wykonywane przez nas przebudowy, są oparte o kreatywne projekty i najlepszej jakości systemy a ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa to nasz priorytet.

Warto zaznaczyć, iż przed dopuszczeniem takiego pojazdu do ruchu drogowego należy przejść badania diagnostyczne a podczas rejestracji wymagane jest przedstawienie projektu wykonanych zmian oraz potwierdzenie homologacji, które oczywiście zapewniamy klientowi.