fbpx
Zabudowy samochodów, busów, aut dostawczych - Poznań

O firmie

Rodzinna firma Auto Hauser z siedzibą w Paczkowie powstała w 1996 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji oraz zabudowach samochodów dostawczych. Wiedza i doświadczenie, jakie nasza kadra nabyła w trakcie wieloletniej działalności, pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Dysponujemy dużym nowoczesnym parkiem maszynowym o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych. Dzięki czemu, jeśli chodzi o zabudowy busów, nie mamy sobie równych. Na potwierdzenie tego dodamy tylko, że aktualnie współpracujemy z większością salonów w naszym kraju, które cenią sobie doskonałą jakość usług, jaką oferujemy.

W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów, ponieważ mamy świadomość, że w dużej mierze od nich zależy bezpieczeństwo przewożonych przez klientów osób, towarów oraz zabezpieczenie samego pojazdu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne zabudowy brygadowe z homologacją, jak i zabudowę aut serwisowych. Na życzenie klientów zajmujemy się także luksusowym wykańczaniem wnętrz pojazdów do przewozów pasażerskich. W zakresie naszych działań znajduje się wymiana podłogi i boków auta oraz tapicerstwo, wygłuszanie, ocieplanie wnętrz samochodów. Ponadto oferujemy także wymianę szyb, ogrzewania, klimatyzacji, oświetlenia czy montaż sprzętu audiowizualnego. Dostosowujemy też auta do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Oferujemy zarówno fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej zabudowy do rodzaju prowadzonej działalności, jak i realizujemy indywidualne projekty klientów.