W jaki sposób przystosować samochód dostawczy do potrzeb osoby niepełnosprawnej? Kierowcy z różnego typu dysfunkcjami mają obecnie możliwość, bezproblemowego korzystania z samochodów, wystarczy jedynie poddać pojazd odpowiedniej modyfikacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Najłatwiej poddać modyfikacji samochód z automatyczną skrzynią biegów, chociaż nie jest to warunek konieczny. Największe znaczenie w tym przypadku ma stopień niepełnosprawności przyszłego użytkownika. Osoby z niedowładem kończyn dolnych, mogą ręcznie sterować gazem i hamulcem, za pomocą specjalnego drążka. Gwarantujemy przy tym zachowanie pełnej funkcjonalności oraz osiągów pojazdu. Montaż tego typu usprawnienia, trwa zaledwie kilka godzin.

Swoboda, jaką ma do zaoferowania jest nie do przecenienia na co dzień. Osoby niepełnosprawne mogą samodzielnie podróżować i prowadzić normalny tryb życia. Wprowadzone zmiany nie ingerują mocno w konstrukcję auta i nie pomniejszają jego ładowności. Zapraszamy do kompleksowej realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń.