Samochody dostawcze wykorzystywane są przez cały rok i dlatego przestrzeń ładunkowa musi być odporna zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. By to osiągnąć wykonuje się termoizolację paki.

Zabieg ten ma na celu zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej zarówno przed ciepłem, jak i zimnem. Izolacja ma zapewnić jak najbardziej stabilną temperaturę na pace, niezależnie od pory roku. Zabudowę tego typu wykonuje się ze specjalnej pianki. Jest to materiał niezwykle lekki i cienki. Zabudowa nie powoduje więc żadnej utraty przestrzeni ładunkowej, ani nie prowadzi do zwiększenia się masy busa. Pianka jest materiałem niezwykle trwałym i wytrzymałym. Jest odporna na wodę, ściskanie oraz niepalna. Profesjonalnie wykonana termoizolacja z pewnością wytrzyma w idealnym stanie przez wiele lat i nie będzie potrzeby jej ponownego wykonywania.

Firma Auto Hauser wykonuje profesjonale termoizolacje busów różnego rodzaju. Zabudowa tego typu jest szczególnie polecana dla firm przewożących warzywa lub owoce i chcących zapewnić stałą temperaturę na pace. W celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszą firmą.