Firma Autohauser poszukuje specjalistów na stanowisko Operatora Maszyny - Termoformierki CNC. W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działalności w zakresie usług termoformowania w branży motoryzacyjnej poszukujemy osób, które mają doświadczenie w obsłudze maszyn CNC oraz umiejętność precyzyjnej obróbki produktów. Cenimy osoby cechujące się dobrą organizacją pracy, dokładnością i skrupulatności do wykonywania powierzonych zadań.

Zakres pracy:
- obsługa termoformierki próżniowej
- znajomość programów (systemów) sterowania maszyną CNC
- produkcja części samochodowych ABS
- dbałość i kontrola nad jakością wytworzonych elementów

Jeżeli jesteś osobą ambitną, która pracowała przy obsłudze maszyn CNC. Jeżeli poszukujesz nowej pracy i zróżnicowania w realizacji zleceń. Zapraszamy do składania CV na adres e-mail: biuro@autohauser.pl

Specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji oraz zabudowach samochodów dostawczych. Tworzymy profesjonalne, trwałe elementy i części z tworzywa ABS, które mają swoje zastosowanie we wnętrzach samochodów dostawczych. Dysponujemy dużym i nowoczesnym parkiem maszynowym (w tym termoformierką próżniową o polu roboczym 2000mm x 1500mm) oraz współpracujemy z większością salonów w Polsce, które cenią sobie doskonałą jakość naszych usług.

W treści CV lub treści wiadomości prosimy o zamieszczenie klauzuli:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyślij swoje CV

    * Zezwalam na wykorzystanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.