Firma AutoHauser poszukuje specjalistów na stanowisko Montera Zabudowy Samochodów Dostawczych. Specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji oraz zabudowach samochodów dostawczych. Dysponujemy dużym i nowoczesnym parkiem maszynowym o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych. Aktualnie współpracujemy z większością salonów w Polsce, które cenią sobie doskonałą jakość Naszych usług.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z dobrymi umiejętnościami manualnymi, które potrafią posługiwać się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność przyswajania nowej wiedzy, mile widziana. Cenimy osoby cechujące się dobrą organizacją pracy, skrupulatnością, dokładnością. Warunek konieczny - prawo jazdy kat. B.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, która pracowała na produkcji.

Jeżeli poszukujesz nowej pracy i zróżnicowania w realizacji zleceń.

Zapraszamy do składania CV na adres e-mail: biuro@autohauser.pl

W treści CV lub treści wiadomości prosimy o zamieszczenie klauzuli:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyślij swoje CV

    * Zezwalam na wykorzystanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.