W co warto zainwestować doposażając swojego busa? Oto kilka przykładów akcesoriów, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Czujniki parkowania i kamery cofania to najbardziej pożądane udogodnienia dla kierowców.

Poprawiają komfort jazdy i bezpieczeństwo. Bagażniki dachowe oraz szafki modułowe sprawdzają się w sytuacji, gdy bus służy do przewozu pracowników serwisowych bądź osób z dużą ilością bagaży. W zakresie modyfikacji wnętrz, prym wiodą osłony słupków, montaż ocieplenia i wyciszenia ścian oraz sufitu a także dodatkowe oświetlenie. Niezmienną popularnością cieszy się również ogrzewanie postojowe i montaż systemów multimedialnych. Typy wprowadzanych modyfikacji są mocno zróżnicowane – ze względu na przeznaczenie pojazdu.

Te, które mają przewozić klientów VIP, będą kładły szczególny nacisk na komfort wyposażenia. Pojazdy wykorzystywane w firmach, muszą połączyć wygodę z funkcjonalnością, dającą pełną swobodę w wykonywaniu zleconych zadań (np. przy użyciu przywiezionych ze sobą narzędzi).