Połową sukcesu każdego udanego biznesu jest wypełnienie pustki w danej niszy rynkowej. Osoby, które są zainteresowane świadczeniem usług transportowych, powinny wykazać się jak najlepszym wyposażeniem floty, która pozwoli obsłużyć najszerszą grupę klientów (także tych o szczególnych wymaganiach).

Jednym ze sposobów na realizację mniej typowych zleceń jest zaopatrzenie się w samochód do pilotowania pojazdów o ponadgabarytowych ładunkach. Zgodnie z literą prawa, wymagają one pilotowania przez specjalnie oznakowane i wyposażone auto. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu zabudowy samochodów, przystosowanych do tego typu zadań. Oferujemy oznakowanie, światła odblaskowe, system łączności z pilotowaną ciężarówką oraz zewnętrzny system nagłaśniający w standardzie.

To ustawowe minimum. Pozostałe elementy, pożądane przez zleceniodawców, ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia. Oferujemy projekt oraz fachowe wykonawstwo, oparte na sprawdzonych rozwiązaniach oraz solidnych podzespołach. Zapraszamy do kontaktu już dziś.