Dzięki hydrografice, nawet najbardziej skomplikowane wzory, można przenieść na dowolną powierzchnię. Technika ta, szczególne upodobanie znalazła wśród zwolenników niebanalnego tuningu.

Wybrany wzór, jest nanoszony za pomocą transferu wodnego i pokrywany bezbarwną warstwą wykończeniową. Dzięki temu, struktura jest trwała, odporna na działanie warunków atmosferycznych i dlatego tak często wykorzystywana do zdobienia karoserii pojazdów. Można ją wykorzystać do spersonalizowania wyglądu auta (zarówno prywatnego jak i firmowego). Hydrografikę wykorzystuje się zarówno na małych jak i dużych powierzchniach. Dokładnie pokrywa wszelkie nierówności i trudno dostępne miejsca. Jeżeli masz pomysł na niebanalne ozdobienie swojego pojazdu, to zapraszamy do współpracy.

Podejmiemy się nawet najbardziej wymagających zadań, służąc jednocześnie profesjonalnym doradztwem. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz doświadczeniem, które pozwala na wykonanie, także tych śmiałych zamierzeń. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz szybki czas realizacji.