Nie chcesz wymieniać swojej floty pojazdów ale zamierzasz poszerzyć ofertę o obsługę klientów z wyższej półki? Przewóz osób busem, w odpowiednio komfortowych warunkach, zyskuje coraz szersze grono odbiorców.

Klienci szczególnie upodobali sobie auta, które posiadają powiększoną przestrzeń na nogi i komfortowe fotele. Z naszą pomocą, możesz przekształcić swój bus na komfortowy pojazd, zlecając prace z zakresu odnawiania. Oferujemy pokrywanie ścian i sufitu przyjaznymi i eleganckimi materiałami, przystosowujemy busy do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażamy je w nowoczesne i dające szerokie możliwości systemy audiowizualne oraz zapewniamy dodatkowe wyposażenie, indywidualnie dobierane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Szczególny nacisk kładziemy na montaż komfortowych foteli, które posiadają regulację siedziska i oparcia w wielu płaszczyznach. W zależności od przeznaczenia pojazdu, możemy także wyposażyć go w system zaciemniania szyb, który gwarantuje swobodę odpoczynku podczas podróży, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków.