Kupując auto dostawcze do firmy możemy zdecydować się na jeszcze lepsze przystosowanie busa do naszych potrzeb i zwiększenie jego funkcjonalność. Służy temu zabudowa przestrzeni ładunkowej. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Zaznaczenie_560Zabudowa polega na wyłożeniu przestrzeni ładunkowej auta, czyli ścian oraz podłogi, specjalną sklejką, bez naruszania oryginalnej konstrukcji auta. Taki zabieg ma kilka zalet. Przede wszystkim pomaga w bezpiecznym przewożeniu ładunków. Ostre krawędzie i elementy karoserii zostają zakryte sklejką, co zmniejsza znacznie ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru. Specjalne systemy uchwytów oraz lin pomagają dodatkowo w zabezpieczeniu przewożonego ładunku przed przemieszczaniem. Dzięki zabudowie chroniony jest nie tylko towar, ale i samo auto. Towar podczas ostrego hamowania może uderzyć z dużą siłą w karoserię auta powodując jej zadrapania, wgniecenia lub uszkodzenia. Zabudowa to także spore ułatwienie w codziennej pracy. Dzięki równej i gładkiej podłodze oraz ścianom łatwiej towar załadować i rozładować.

W przypadku wielu branż zabudowa przestrzeni ładunkowej auta dostawczego to absolutna konieczność. By mieć pewność, że została ona dobrze wykonana i sprawdzi się w codziennej pracy, warto zlecić jej wykonanie profesjonalnej i doświadczonej firmie.