Każdy pojazd, poddany procesowi zabudowy (wewnętrznej i zewnętrznej), przed wyruszeniem w trasę, powinien ponownie uzyskać homologację. Tylko wtedy będzie użytkowany zgodnie z przepisami, dopuszczającymi samochody do ruchu.

Homologacja to nic innego jak badania techniczne, które pozwolą na sprawdzenie, czy pojazd spełnia wymagania techniczne, ściśle określone w przepisach prawa. Zlecając przebudowę samochodu naszej firmie, możesz mieć pewność, iż będzie ona przeprowadzona w taki sposób, by w pełni pokrywała się z prawnymi obostrzeniami. Realizując przebudowę zgodnie z prawem, zyskujesz spokój, poczucie bezpieczeństwa i wygody oraz funkcjonalność, na której tak bardzo Ci zależy. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i przekonaj, iż powstała ona właśnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

Bazujemy na bogatym i wszechstronnym doświadczeniu i zapewniamy maksymalny stopień indywidualizacji każdego z zamówień, by spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i wymagających kontrahentów.