Specjalistyczne firmy podczas wykonywania swoich usług muszą dojeżdżać do klienta oraz wykorzystywać profesjonalny sprzęt i narzędzia. Rozwiązaniem dla takich firm są mobilne warsztaty.

Zaznaczenie_523Dla wielu firm codzienna praca wiąże się z wyjazdami i świadczeniem usług poza warsztatem. Ślusarze, mechanicy czy serwisanci muszą mieć zapewnione takie warunki pracy, które pozwolą wykonać im usługę na takim samym poziome, jak w stacjonarnym warsztacie. Rozwiązaniem jest odpowiednia zabudowa małego samochodu osobowego lub auta dostawczego na mobilny warsztat. Takie rozwiązanie gwarantuje dużą oszczędność czasu. Nie trzeba wracać do siedziby firmy po brakujące części lub narzędzie. Dzięki mobilnemu warsztatowi na kółkach wszystko jest na miejscu. Taki samochód zapewnia nie tylko krótszy czas naprawy, ale również ład i porządek. Mobilne warsztaty to również większe bezpieczeństwo przewożonych narzędzi i materiałów. Wszystko ulokowane jest w specjalnych szafach, szufladach i schowkach. Zabezpiecza to rzeczy przed przemieszczaniem oraz uszkodzeniami.

Przerobienie auta na mobilny warsztat to świetne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie czas oraz zależy im na profesjonalnej obsłudze klienta.