Inwestujesz w pracowników i rozbudowę floty – jednym z najbardziej funkcjonalnych i dochodowych przedsięwzięć jest zainwestowanie w zabudowę samochodów dostawczych i serwisowych.

Właściwe wyposażenie pierwszego ze wspomnianych typów, pozwoli przewozić nawet te najmniej poręczne i trudne do zabezpieczenia towary. Odpowiednio zamontowane zaczepy, listwy i zabezpieczenia ścian czy nadkoli, zwiększają wachlarz potencjalnych usług. Jeżeli zaś planujesz wprowadzenie do swojej floty samochodu serwisowanego to zastanów się nad jego indywidualnie komponowaną zabudową.

W ten sposób znacznie zwiększysz efektywność działań podwładnych, zapewnisz im wygodne miejsce pracy, w którym pomieszczą wszystkie, niezbędne narzędzia i części zamienne. Oferujemy zabudowę w pełni dostosowaną do potrzeb danej branży, posiadamy szerokie doświadczenie oraz bogate portfolio, w którym znajdziecie przykłady realizowanych dotychczas inwestycji. Specjalizujemy się w zabudowie samochodów i przekształcaniu aut dostawczych w brygadówki.