Jeżeli Twoja firma, zaproponuje klientom znacznie bardziej komfortowe wnętrza busa w porównaniu do konkurencyjnych ofert, to może liczyć na wyraźne zainteresowanie, które przyniesie wymierne korzyści. Na czym polega profesjonalna zabudowa pojazdów tego typu?

Mogą być one wyciszone, wyposażone w różne systemy multimedialne, mogą posiadać zmieniony układ foteli oraz ich kształt. W zakresie wykończenia ścian i sufitu, najpopularniejszym rozwiązaniem jest obicie wszystkich elementów przyjaznym materiałem. Warto także pomyśleć o odpowiednim systemie zaciemniania okien. Obrotowe, regulowane w wielu płaszczyznach fotele z powiększoną ilością miejsca na nogi to luksus skierowany do klientów o szczególnie dużych wymaganiach.

W pojazdach typu VIP możliwy jest montaż lodówki, w której schłodzisz wybornego szampana bądź systemów wspomagających połączenia do prowadzenia telekonferencji. Oddając samochód w nasze ręce, możecie mieć pewność, iż wykonane w nim modyfikacje będą w 100% zgodne z Twoim wyobrażeniem a staranności ich realizacji najwyższa.