Jeśli kierowcę nie zadowala auto wyglądające jak setki innych i pragnie uczynić swój samochód wyjątkowym to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Auto Hauser.

011Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykańczaniem wnętrz samochodów wszystkim marek oraz modeli. Przeróbka taka ma na celu idealne dopasowanie wyglądu oraz funkcjonalności auta do potrzeb właściciela. Każde zlecenie jest szczegółowo omawiane i konsultowane na bieżąco z właścicielem pojazdu. W ramach przebudowy zmieniamy tapicerkę w aucie lub poddajemy ją gruntownej renowacji. Oprócz tego we wnętrzu auta możemy zamontować profesjonalne podświetlenie elementów, a także system audiowizualny. Na tym jednak nie koniec. Swoim klientom oferujemy również kilka innowacyjnych usług, takich jak flockowanie powierzchni czy nanoszenie na różne elementy hydrografiki. Dzięki tym zabiegom wnętrze każdego auta może stać się bardzo luksusowe i jednocześnie niepowtarzalne.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania naszej szczegółowej oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Na naszej stronie można zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.