Realizacja różnego rodzaju usług poza główną siedzibą firmy jest znamienna dla przedsiębiorstw zajmujących się pracami budowlanymi oraz serwisowymi. Ekipy tego typu potrzebują odpowiednich pojazdów, aby móc się przemieszczać wraz ze sprzętem, który jest im niezbędny w miejscu pracy.

Najlepiej w takiej roli sprawdzą się busy z zabudową typu holenderskiego zwane potocznie brygadówkami. Takie auto posiada wszystko, co najlepsze z samochodu osobowego, nie tracąc przy tym zupełnie żadnych właściwości auta dostawczego z miejscem na często bardzo drogi sprzęt. Z przestrzeni ładunkowej wyodrębniony jest dodatkowy rząd siedzeń dla pracowników, aby mogli oni podróżować jednocześnie bezpiecznie oraz komfortowo. Na wygodę ma także wpływ to, że ścianka działowa oddzielająca ich od przestrzeni ładunkowej zapewnia jednocześnie komfort termiczny oraz akustyczny.

Zabudowa tego typu jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie chcą inwestować w fabrycznie wykonaną brygadówkę, a dysponują busem dostawczym, który nasza firma może skutecznie przystosować do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.