Rynek przewozów pasażerskich w Polsce rozwija się dynamicznie i nie brakuje firm oferujących przewozy zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Pasażerowie szukają przewoźników oferujących jak najbardziej komfortowe warunki podróży.

s3Jeśli posiadany bus wyposażony jest standardowo, zawsze można podnieść standard jego wykończenia oraz wyposażenia, a co za tym idzie zwiększyć komfort podróżowania. Nasza firma zajmuje się kompleksowym przerabianiem wnętrz oraz wyposażenia. W busie można zamontować specjalne fotele, które są o wiele bardziej wygodne w porównaniu z montowanymi standardowo. Zmienić można również tapicerkę wewnątrz oraz wygłuszyć przestrzeń pasażerską. Dodatkowo istnieje możliwość montażu nagłośnienia oraz sprzętu audiowizualnego, który umili pasażerom długie godziny spędzone w busie. W gorące letnie dni z pewnością komfort podroży podniesie klimatyzacja, którą można zamontować w aucie. Oprócz tego istnieje możliwość przyciemnienia szyb, oczywiście z dopuszczalną przepuszczalnością światła.

To tylko przykłady niektórych przeróbek, które mogą sprawić, że podróż busem będzie bardziej luksusowa. Każda przebudowa jest wykonywana indywidualnie, a jej zakres zależy wyłącznie od oczekiwań klienta. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania szczegółowej oferty.