W ostatnich latach Polacy polubili podróżowanie busami oraz autobusami o podwyższonym standardzie. Bogacimy się jako naród, a co za tym idzie, nasze potrzeby także względem usług transportowych znacznie wzrastają.

W tej chwili, gdy mamy do wyboru transport kolejowy i przejazd luksusowym busem to często wybieramy to drugie. Nie dziwi więc fakt, że na rynku sukcesywnie przybywa firm, które taką usługę oferują i prześcigają się w pomysłach na uprzyjemnienie podróży. Nasza firma oferuje kompleksowe przebudowy wnętrz busów tak, aby spełniały najbardziej wygórowane wymagania klientów z segmentu VIP. Komfort, luksus, funkcjonalność to słowa, które doskonale opisują wykonywane przez nas modernizacje busów.

Przestronne fotele, funkcjonalne stoliki, które pozwalają na bezpieczną oraz wygodną pracę, klimatyzacja, doskonałej jakości oświetlenie, wyciszenie wnętrza oraz przyciemnione szyby to tylko niektóre z wprowadzanych przez nas udogodnień. Materiały wykorzystywane przez nas do wykończenia wnętrz są najwyższej jakości, co sprawia, że całość jest nie tylko wygodna, ale i prezentuje się doskonale.