Podczas zabudowy busa w naszej firmie dokonujemy szeregu prac podczas których montujemy wiele elementów wyposażenie. Większość z nich jest wymagana do tego, by auto spełniało swoja rolę. Część stanowi jednak wyposażenie dodatkowe, które ma ułatwić pracę kierowcy.

zabudowa aut dostawczychTakich elementów dodatkowego wyposażenia w busie jest wiele. Jednym z przykładów jest skrzynka narzędziowa. Dzięki niej łatwo można schować wszelkie niezbędne narzędzia i zabezpieczyć je podczas jazdy. W skrzynce znaleźć mogą się nie tylko narzędzia, ale również pasy do przymocowania ładunku. Kierowcy którzy wykonują trasy międzynarodowe z pewnością docenią zalety ogrzewania postojowego. Dzięki niemu mogą cieszyć się ciepłem w kabinie swojego auta nawet w najmroźniejsze dni. Ogrzewanie postojowe ma również zastosowanie również w lecie. Umożliwia ono przewietrzenie kabiny auta, które stało zaparkowane na słońcu.

To nie jedyne elementy dodatkowego wyposażenia, które montujemy w naszej firmie. Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów.