Zabudowa auta wykonana za pomocą specjalistycznych materiałów gwarantuje wytrzymałość i funkcjonalność przez wiele lat. Dlatego warto zdecydować się na specjalistyczne płyty i najnowszej technologii sklejkę do wykonania zabudowy zarówno aut dostawczych, jak i busów.

Dzięki zastosowaniu takich produktów będziemy mogli uzyskać wewnątrz idealny efekt jednolitej i mocnej powierzchni, która może przypominać nawet wnętrze mieszkania. Oprócz tego stasowane panele, są także bardzo szczelne, zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza wilgoci oraz są odporne na brud i zarysowania. Natomiast w przypadku podłogi dochodzi również instalacja specjalnych nakładek, które licują uchwyty służące do zabezpieczenia ładunku na równi z podłogą, przez co staje się ona jeszcze bardziej stabilna. Następnie wszystko dodatkowo V zabezpiecza i wykańcza specjalnymi listwami progowymi z aluminium.

A przykręcenie ich następuje w miejscu bocznych i tylnych drzwi pojazdu. Natomiast ściany w aucie zabezpieczane są od linii podłogowej aż do wysokości sufitu, przy użyciu blachowkrętów. Prawidłowe wykonanie tej czynności polega jednak na tym by śruby te nie wychodziły na wylot, a boczne łączenia były zabezpieczone listwami maskującymi. Tak przeprowadzony montaż spowoduje, że nie ma ryzyka rozwarstwienia lub uszkodzenia się zabudowy. Dodatkowo zastosowanie płyt wysokiej jakości wpływa na zabezpieczenie warstwy podłogowej przed nadmiernym zarysowaniem, zapewniając przy tym dłuższą trwałość.