Jedną z usług, które oferuje nasza firma jest flokowanie. Usługę ta wykorzystywana jest podczas wykańczania wnętrz pojazdów oraz może stanowić ciekawy sposób na wizualne odświeżenie wyglądu pojazdu. Na czym dokładnie polega i jakie są zalety flokowania?

13208350594_ce9f3e6d7f_cSam proces polega na pokryciu tzw. strzyżą elementu, na który następnie nanosi się klej za pomocą specjalnego pistoletu. Pod wpływem działania sił elektrostatycznych mikroskopijne włoski z których składa się strzyża są przyciągane i układają się pionowo na powierzchni. Po utwardzeniu tworzą bardzo ciekawy efekt, który wizualnie może nieco przypominać zamsz. Folk może mieć różne kolory, które indywidualnie może dobrać klient. Prezentuje się naprawdę nieźle i w porównaniu z obszywaniu skórą jest metodą stosunkowo niedrogą. Co można pokryć folkiem? Najczęściej są to deski rozdzielcze, ale sprawdzi on się również na podszybiach i podsufitkach w autach.

Wszystkich zainteresowanych usługą profesjonalnego flokowania powierzchni zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Auto Hauser.