Hydrografika znalazła szerokie grono fanów wśród wielbicieli niebanalnego ozdabiania pojazdów. I nie mówimy tutaj tylko o fanach tuningu samochodów osobowych, ale także ciężarówek a ostatnio także busów i kamperów.

Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to metoda, która zapewnia wzory trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych więc niejako stworzona do dekorowania karoserii właśnie. Spersonalizowanie samochodu prywatnego czy firmowego busa tą metodą nie nastręcza żadnych problemów, ponieważ hydrografikę można z powodzeniem stosować zarówno na niewielkich, jak i dużych powierzchniach. Co więcej, pokrywa ona dokładnie trudno dostępne miejsca oraz wszelkiego rodzaju nierówności, jakie mogą się pojawić na karoserii podczas codziennej eksploatacji.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem projektów za pomocą hydrografiki na każdym typie pojazdów. Oprócz samego wykonawstwa oferujemy także fachowe doradztwo. Nie ma dla nas projektów niewykonalnych, ponieważ dysponujemy zarówno profesjonalnym sprzętem, jak i doświadczeniem w tego typu pracach.