Aby proces zabudowy samochodów dostawczych przyniósł satysfakcjonujące efekty, powinien być wykonany w odpowiednio staranny sposób, przy zachowaniu właściwej kolejności działań.

Po zaprojektowaniu wnętrza, pierwszym etapem jest solidne zabezpieczenie podłogi (zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i antypoślizgowo), nie zapominając o listwach progowych. Kolejny etap prac dotyczy montażu dodatkowych zabezpieczeń na boki i sufit pojazdu. Aby zapewnić sobie pełen komfort pracy, nie należy zapominać o odpowiednim obudowaniu nadkoli. Do zamontowanych powierzchni można przykręcić systemy mocujące ładunek oraz oświetlenie. To jest podstawa, którą można dowolnie zmieniać, w zależności od indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Oferujemy szeroką paletę usług modyfikacji samochodów dostawczych, obejmujących także zabudowę mobilnego warsztatu czy tzw. brygadówki. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia, także te o mniej typowym charakterze. Oferujemy zabudowę busów, kamperów czy pojazdów do pilotowania dużych ładunków.