Sprzęt audiowizualny to dla wielu kierowców i pasażerów ogromne udogodnienie podczas podróży. Firma Autohauser oferuje Państwu montaż najwyższej jakości sprzętu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprzęt, którym dysponujemy doskonale sprawdzi się w przypadku busów różnego typu, ale szczególnie polecamy go do pojazdów do przewożenia VIPów. Dysponujemy małymi ekranami do oglądania programów, filmów i rozrywki montowanymi w zagłówkach oraz dużymi wyświetlaczami montowanymi na przedniej ścianie oddzielającej kierowcę. Ponadto możemy zaproponować także montaż wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego.

Ilość zamontowanych głośników oczywiście możemy ustalać indywidualnie. Aby całość robiła jak najlepsze wrażenie polecamy także listwy i diody świetlne, które zapewnią niezwykły efekt. Podróż busem wyposażonym w sprzęt audiowizualny będzie przyjemnością zarówno dla kierowcy jak i wszystkich pasażerów. Żadne z nich nie będzie nudzić się w trakcie podróży, a przy kolejnej okazji zapragną ponownie skorzystać z usług Twojej firmy.