Firma Autohauser w swojej ofercie posiada możliwość wykonania usługi jaką jest wykończenie wnętrz pojazdów. Zależnie od oczekiwań i potrzeb naszych Klientów możemy dostosować je do różnych standardów.

Jeśli nie są Państwo do końca usatysfakcjonowani ze standardu wnętrza swojego pojazdu to zachęcamy do zainteresowania się naszą propozycją. W swojej ofercie posiadamy możliwość pokrycia plastikowych, metalowych lub drewnianych części materiałami: flockiem, karbonem i drewnem. Dodatkowo wnętrze możemy dostosować do potrzeb Klientów o podwyższonym standardzie zakładając choćby wysokiej klasy sprzęt audiowizualny.
Duże znaczenie ma dla nas także odpowiedni komfort cieplny wewnątrz pojazdu oraz jego wygłuszenie. Oferujemy zatem możliwość dodatkowego wygłuszenia praktycznie całego auta. Najczęściej jednak wykonujemy montaż materiałów wygłuszających na drzwiach, podłodze, komorze silnika oraz w bagażniku. Dzięki temu w znaczący sposób polepszamy przestrzeń akustyczną w pojeździe oraz zwiększamy komfort podczas jazdy poprzez zminimalizowanie hałasów.