Jeżeli masz w planach obsługę przewozu klientów z segmentu VIP, to koniecznie zaopatrz się w pojazdy, które będą odpowiadały ich wygórowanym potrzebom. Jak zrobić to efektywnie, nie inwestując jednocześnie zbyt dużej sumy? Zapraszamy do współpracy.

Nasza firma oferuje kompleksową realizację projektów, które pozwolą na przekształcenie wnętrza pod dowolne potrzeby. Klienci VIP oczekują komfortu, który będzie połączony z funkcjonalnością, opartą na dostępnie do multimediów. Klienci biznesowi będą więc zadowoleni z przestronnych foteli, wyposażonych w stoliki, które pozwalają na pracę przy komputerze. Klimatyzacja, dobre oświetlenie i właściwe wyciszenie wnętrza to podstawa, o którą należy się zatroszczyć. Kolejna kwestia to estetyka.

Wykończenie ścian, podłóg i sufitów materiałami wysokiej jakości oraz montaż odpowiednich systemów zaciemniających okna pozwala na zagwarantowanie wszechstronnego komfortu. Oferujemy zabudowę busów oraz pojazdów osobowych w wariancie VIP, indywidualnie dopasowywanym.