W naszej firmie mogą Państwo zamówić zabudowy busów. Są one przeznaczone zarówno do busów mających służyć jako samochody do przewozu towarów, jak i do busów mających znaleźć zastosowanie jako samochody do przewozu pasażerów. Proponowana przez nas zabudowa busów jest wykonana ze sklejki wodoodpornej, która jest materiałem bardzo trwałym i odpornym na korozję. Dzięki temu nasze zabudowy do busów mogą Państwu służyć przez wiele lat, zapewniając bezpieczeństwo przewożonym w nich towarom lub osobom. Staramy się także, by wykonane przez nas projekty gwarantowały nie tylko bezpieczeństwo i solidność, ale również wysoki komfort podróży. Dbamy więc o wybór rozwiązań spełniających Państwa oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających, jak i o wysoką funkcjonalność pojazdów.

Każda zamówiona w naszej firmie zabudowa busa może być przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych. Może być ona wyposażona w pasy zabezpieczające do wózków inwalidzkich czy w specjalne podesty bądź platformy ułatwiające osobom niepełnosprawnym ruchowo wsiadanie i wysiadanie z samochodu. Zabudowa do busa może również być przystosowana do przewozu pasażerów na dłuższe trasy – w tym celu możemy zamontować specjalne, rozkładane fotele i klimatyzację.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego cenę wykonania Państwa zamówienia ustalamy po ustaleniu, jakie są Państwa oczekiwania. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wykonywania zabudowy i wyposażenia wnętrza. Nasze realizacje mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie.