Rynek usług kurierskich rozwija się w naszym kraju bardzo dynamicznie. Kurierzy podczas pracy korzystają zazwyczaj z aut przystosowanych do przewozu tradycyjnych ładunków. Branża kurierska wymaga jednak specjalnych rozwiązań.

357147293_0a06bc3630_bNasza firma oferuje zabudowę busów specjalnie dla firm kurierskich czy świadczących usługi pocztowe. W ramach zabudowy dokonywane są przeróbki w aucie oraz w przestrzeni ładunkowej, które mają za zadanie ułatwić wykonywanie pracy kurierowi oraz lepsze zabezpieczenie przewożonych przesyłek. W busach montujemy specjalny system półek z możliwością regulacji ich wysokości. Mają one za zadanie zapewnić stabilność przewożonym paczkom. W ramach zabudowy montujemy również przesuwane drzwi, które są zintegrowane z kabiną kierowcy. Dzięki nim kurier może wejść do przestrzeni ładunkowej po przesyłkę bezpośrednio z kabiny auta. Zabudowa kurierska to również obniżony próg ułatwiający załadunek paczek, czy oświetlenie LED montowane na pace.

Zabudowa kurierska busa to idealne rozwiązanie dla firm oraz osób prywatnych, które zawodowo zajmują się świadczeniem usług kurierskich. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania szczegółów.