Dlaczego powinieneś zdecydować się na zabudowę nadkoli w swoim samochodzie dostawczym? Powody są co najmniej dwa. Po pierwsze jesteś w stanie znacznie skuteczniej zabezpieczyć koła przed uszkodzeniem (np. poprzez przewożoną paletę).

zabudowaPo drugie efektywniej zapobiegniesz tworzeniu się korozji w tych miejscach, co będzie się przekładało na żywotność całego pojazdu. Możesz wybierać pośród nadkoli wykonanych z tworzywa sztucznego, laminatu czy sklejki. Duże zróżnicowanie kształtów i kolorów, zaspokoi nawet najbardziej zróżnicowane gusta. Nakładki dopasowane do oryginalnego kształtu nadkola, nie będą zajmowały dodatkowo przestrzeni ładownej.

Dostępne są także warianty wzmacniane. Nadkola ze sklejki wodoodpornej w kształcie skrzynki, oferują dodatkowy schowek, w którym możesz np. przechowywać pasy do zabezpieczania ładunku. Nakładki są dostępne w kolorze szarym, czarnym, srebrnym oraz brązowym. Prawidłowo wykonana zabudowa nadkoli, w połączeniu z funkcjonalnie dobranym systemem zabezpieczenia ładunku znacząco ułatwi Ci pracę.