Podczas przewożenia różnego rodzaju towarów w przestrzeni ładunkowej łatwo może dojść do uszkodzenia karoserii auta, jak i samego ładunku. By tego uniknąć konieczna jest odpowiednia zabudowa paneli ściennych w aucie dostawczym.

Zaznaczenie_695Kupując samochód dostawczy z reguły ściany wewnętrzne w przestrzeni ładunkowej nie są należycie zabezpieczone. Dotyczy to zarówno aut fabrycznie nowych, jak i tych z rynku wtórnego. Konieczna jest więc ich odpowiednia zabudowa. Taki zabieg ma kilka korzyści. Przede wszystkim chroni on auto przed uszkodzeniami. Podczas transportu ładunku może on nie być odpowiednio zabezpieczony i ulec przesunięciu. Każda taka sytuacja może doprowadzić do uszkodzenia karoserii auta oraz samego ładunku. By togi uniknąć należy zabezpieczyć panele ścienne w aucie dostawczym. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem tego typu usług przy użyciu wysokiej jakości sklejki drewnianej.

Montaż odbywa się bardzo szybko i nie uszkadza w żaden sposób oryginalnej konstrukcji auta. Zabudowa pozwala chronić karoserię i ładunek oraz pomaga zachować większą czystość przestrzeni ładunkowej.