Coraz częściej zdarza się, że właściciele firm zajmujących się realizacją usług chcą posiadane samochody dostawcze przekształcać w znacznie bardziej w ich przypadku użyteczne brygadówki.

Zajmujemy się takimi modyfikacjami od wielu lat, dlatego wiemy jak zrobić to w sposób, aby zarówno przedsiębiorca, jak i jego pracownicy byli zadowoleni z efektu. Brygadówka to samochód, który najczęściej ma za zadanie nie tylko transport około 6 osób, ale także przewiezienie wraz z nimi niezbędnego do wykonywania codziennej pracy sprzętu i materiałów. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko, co niezbędne podróżuje razem z pracownikami w sposób bezpieczny i funkcjonalny.

Posiadamy wiele ciekawych rozwiązań w zakresie odpowiedniej zabudowy samochodów dostawczych, w auta brygadowe, dzięki czemu przeprowadzane przez nas modyfikacje cieszą się dużą popularnością i klienci polecają nas innym firmom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby. Kreatywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni to nasz specjalność.