Bardzo często zdarza się, tak że powszechnie oferowane samochody dostawcze nie dają nam tego, na czym szczególnie nam zależy. Każdy rodzaj oferowanych usług wiąże się z innym zapotrzebowaniem w kwestiach transportowych.

Innych udogodnień będzie potrzebowała firma z branży meblarskiej, która dostarcza produkty do klientów a innych przedsiębiorstwo świadczące usługi serwisowe. Jednak na każdy ograniczający Cię problem Twojej floty znajdziemy rozwiązanie w postaci dedykowanej zabudowy samochodów dostawczych. Zabudowa może dotyczyć zarówno ścian, podłóg, jak i sufitów. Nasze systemy montażu ładunków nie pomniejszają dostępnej przestrzeni pojazdu, a jednocześnie znacznie zwiększają bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Co ma niebagatelne znacznie, jeśli właśnie dostarczanie różnorodnych towarów jest core naszego biznesu. A jeśli potrzeba Ci zabudowy pojazdu serwisowego, to także dobrze trafiłeś. Przygotujemy dla Ciebie taki projekt od początku do końca, abyś mógł pracować wygodniej i wydajniej.