Hydrografika to stosunkowo młoda, ale coraz popularniejsza metoda nakładania druku na rożnego rodzaju powierzchnie. Gdzie może być stosowana i na czym polega wyjątkowość tej metody? O tym w dalszej części naszego dzisiejszego wpisu.

15936943371_af89d8f7b2_cHydrografika, znana również jako transferowy druk wodny, pozwala na naniesienie obrazu na niemal każdą powierzchnię, niezależnie od jej kształtu. Metoda ta może być stosowana na wszystkich powierzchniach, które są odporne na działanie wody. Wzór można więc nanieść na drewno, plastik, metal czy ceramikę. Ze względu na szerokie możliwości wykorzystania oraz wspaniałe efekty wizualne, hydrografika jest stosowana powszechnie motoryzacji, a konkretnie tuningu optycznym samochodów czy motocykli. Ale nie tylko. Przy pomocy hydrografiki można ozdobić chociażby rower czy quada. Druk wodny coraz częściej jest wykorzystywany również do nanoszenia rozmaitych wzorów reklamowych na różnego rodzaju przedmioty użytkowe, np. wózki dziecięce.

Firma Autohauser w ramach swoich kompleksowych usług zabudowy busów oferuje również pokrywanie hydrografiką dowolnych elementów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.