Planujesz przebudować swojego busa i dostosować go do przewożenia małych grup ludzi? Opowiemy jak robi to nasz zespół. Bus do przewożenia ludzi jest potrzebny w wielu przypadkach, np. jeśli prowadzimy firmę budowlaną i musimy zapewnić swoim pracownikom transport na miejsce pracy.

Taki pojazd musi spełniać jednak konkretne wymagania. Przede wszystkim należy zapewnić miejsca siedzące i pasy bezpieczeństwa. Wszyscy pasażerowie powinni mieć odpowiednią ilość miejsca tak, aby podróżowanie było komfortowe. Dodatkowo właściciel pojazdu może zamontować wewnątrz sprzęt audiowizualny, aby podróżujący mogli się odprężyć, zwłaszcza jeśli trasa do przebycia jest długa. Ze swojej strony oferujemy Państwu także zabudowę ścian busa płytami ograniczającymi przedostawanie się do wnętrza zimnego powietrza.

Płyty dodatkowo wygłuszają hałasy. Powierzchnię standardowo pokrywamy flockiem, czyli materiałem odpornym na uszkodzenia, zaciągnięcia i przyjemnym w dotyku. Posiadamy także homologację do busów. Wszystko załatwią Państwo u nas na miejscu.