Firma Autohauser od lat specjalizuje się w przebudowach busów. Jedną z opcji jaką daje nasza firma to dostosowanie auta do potrzeb niepełnosprawnych. Bus tego typu musi być przede wszystkim bezpieczny.

Niepełnosprawni często nie są w stanie zareagować na niebezpieczeństwo, a już z pewnością przychodzi im to trudniej niż sprawnemu człowiekowi. Z tego względu w zabudowie busa znajdują się pasy bezpieczeństwa i do mocowania wózka inwalidzkiego. Dużą uwagę przykładamy także do przystosowywania najazdów. Montujemy rampy, pasy wciągające, podjazdy. Poszczególne elementy składane są ręcznie. Dzięki nim wprowadzenie osoby niepełnosprawnej na wózku do wnętrza nie sprawia opiekunowi problemu.

oza tym na miejscu otrzymają Państwo również homologację dla swojego busa, czyli wszystko załatwią Państwo w jednym miejscu. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się ofertą Autohauser. Oprócz zabudowy auta dla niepełnosprawnych oferujemy także wiele innych możliwości, np. przebudowę busa na kampera, auto do przewozu żywości czy też do transportu pasażerów.