Zabudowa busa pod nowe zastosowanie to skomplikowany proces, który wymaga wykonania wielu czynności. W zależności od sposobu wykorzystania auta jedną z nich jest również docieplenie lub wygłuszenie busa.

IMG_9967 kopiaJeżeli decydujemy się na przerobienie busa tak, by był on odpowiedni do przewozu osób to docieplenie ścian oraz wygłuszenie przestrzeni pasażerskiej to wręcz konieczność. Ma to przede wszystkim zapewnić większy komfort jazdy pasażerów, zwłaszcza na długich trasach. Nawet sprawnie działające ogrzewanie na nic się zda, jeśli auto nie będzie odpowiednio docieplone. Podczas wykonywania prac używamy różnych materiałów, dostosowanych do potrzeb oraz budżetu klienta. Prace te w żaden sposób nie powodują zmniejszenia się przestrzeni w aucie. Wygłuszenie przestrzeni ładunkowej to również dobre rozwiązanie dla wszystkich firm transportowych. Wyciszona ,,paka” zwiększa o wiele bardziej komfort pracy kierowcy. Dodatkowe jej ocieplenie może być przydatne w przypadku przewożenia towarów, które źle znoszą niską temperaturę.

Jeśli szukacie profesjonalnej i doświadczonej firmy, która zajmie się dociepleniem lub wygłuszeniem auta dostawczego, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy solidne wykonanie, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.