Dzięki coraz lepszej sieci dróg oraz braku granic wewnątrz Unii Europejskiej podróżowanie stało się o wiele prostsze. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują krajowy, jak i międzynarodowy przewóz osób, jako alternatywa dla komunikacji autobusowej. By móc świadczyć tego typu usługi potrzebne jest odpowiednio przystosowane do tego auto.

Zaznaczenie_713Nasza firma świadczy usługi zabudowy busów z myślą o przewozach osób. Prace wykonujemy na nadwoziach wszystkich najpopularniejszych pojazdów, takich jak VW, Renault, Fiat czy Mercedes. Każda zabudowa wykonywana jest indywidualnie na podstawie szczegółowych uzgodnień z klientem i jej zakres jest różny. W ramach prac w busie wygłusza się i ociepla przestrzeń dla pasażerów, montuje szyby boczne oraz fotele. Na życzenie klienta możemy zamontować przesuwane drzwi boczne. Firma Autohauser podczas dostosowywania busa do przewozu osób oferuje również wiele opcji dodatkowych. Montujemy sprzęt oświetleniowy oraz nagłaśniający. W przestrzeni pasażerskiej możemy zamontować nawiewy lub klimatyzację. Oferujemy również możliwość przedłużenia busa, co przyczynia się do zwiększenia ilości miejsc dla pasażerów.

Zapraszamy do osobistego kontaktu po więcej szczegółów oraz informacji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny usług.