Posiadasz busa, który okazjonalnie wyrusza na ulice, a w większości stoi nieużywany? Czas zrobić z niego użytek! Oferujemy przebudowę busów dopasowanych do działalności Twojej firmy!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz pasji do motoryzacji proponujemy usługi najwyższej jakości. W swoim dorobku mamy już przebudowy busów na pojazdy serwisowe, dostawcze, dla niepełnosprawnych, do przewozu pasażerów o wysokim standardzie, oraz pojazdów typu pilot. Oferujemy również możliwość wykonania kampera, który może i nie przyda się do pracy, ale pozwoli miło spędzić czas wolny w podróży bez ponoszenia kosztów hotelowych.

Podczas codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie elementy i produkty zaufanych firm, które sprawdzają się przez wiele lat. Dbamy, aby nasze projekty były wykonane dokładnie i precyzyjnie tak, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z naszych usług. Wykonujemy nawet najbardziej śmiałe projekty i jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Na wykonane przez nas prace posiadamy stosowne homologacje, a więc pojazdy są całkowicie zgodne z normami.