Prowadząc firmę zajmującą się transportem osób, przede wszystkim należy zastanowić się, kto będzie naszym pasażerem. Dzięki różnorodnej ofercie zabudowy busów i aut dostawczych możliwe jest bowiem przerobienie auta na wiele różnych sposobów.

Jedną z możliwości jakie daje nasza firma, jest dostosowanie pojazdu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przede wszystkim w takim aucie musi pojawić się miejsce na wózek inwalidzki. Wózek musi być unieruchomiony tak, aby nie przemieszczał się w trakcie jazdy, a pasażer czuł się bezpiecznie i wygodnie. O jego komfort i stabilność zadbają szyny podłogowe i zestaw pasów mocujących. Ponadto, aby dostać się do środka takiego busa niezbędne będzie zamontowanie podjazdu lub windy. W zależności od wielkości busa możliwe jest zaaranżowanie pojazdu z kilkoma miejscami.

Warto wspomnieć, że nasza firma używa wyłącznie sprawdzonych urządzeń, posiadających atesty Unii Europejskiej. Oferujemy zarówno fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej zabudowy do rodzaju prowadzonej działalności, jak i realizujemy indywidualne projekty klientów.