Planujesz zabudowę swojego samochodu i zależy Ci nie tylko na jego funkcjonalności ale także niepowtarzalnej estetyce (marzysz, by wyróżniał się z tłumu)? Poznaj możliwości, jakie oferuje hydrografika.

Jest to stosunkowo młoda metoda, która jednakże skutecznie podbija rynek. Wynika to  z faktu, iż pozwala nanieść dowolny nadruk na praktycznie każdą powierzchnię, (odporną na działanie wody) bez względu na to, jaki posiada kształt. Dokładność aplikacji zadowoli nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Za jej pomocą efektownie ozdobisz wnętrze (np. podczas przekształcania busa na kampera czy wyposażenie go na potrzeby klientów z segmentu VIP) lub pokryjesz karoserię trwałymi elementami reklamującymi Twój biznes. Już niejednokrotnie stosowaliśmy hydrografikę przy zabudowie samochodów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz umiejętnościami, by wykorzystać jej potencjał w Twoim wozie.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów zlecenie. Podejmiemy się realizacji każdej, nawet najbardziej śmiałej koncepcji.