Jakie możliwości daje zabudowa samochodów ciężarowych? Modyfikacje tego typu, pozwalają na idealne dopasowanie wnętrz pojazdu, do typu przewożonego towaru oraz jego specyficznych potrzeb.

Zabudowa ścian, sufitów i podłogi zapewnia nie tylko bezpieczeństwo towaru ale dodatkowo chroni pojazd przed ewentualnymi uszkodzeniami. Kolejnym, równie istotnym elementem są systemy mocujące, za pomocą których z łatwością unieruchomisz przewożony towar. Najlepiej postawić na takie rozwiązania, które będą wszechstronne i pozwolą na montaż zaczepów w różnych miejscach. W efekcie, będziesz w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia.

Dobrym rozwiązaniem jest także zabudowa nadkoli, którą z powodzeniem można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do przechowywania (montowane skrzynki, wyposażone są w małe schowki). Oprócz systemu zabezpieczenia ładunku, zabudowa może obejmować dodatkowo oświetlenie, rampy najazdowe czy elementy wyposażenia, wspomagające kierowcę w czasie obsługi pojazdu.