Hydrografika zyskuje coraz szersze zainteresowanie w kręgach osób związanych z tuningiem samochodowym. Na czym więc rzeczona hydrografika polega? Otóż wybrany przez nas wzór bez względu na poziom jego skomplikowania nanosimy na powierzchnię auta z pomocą transferu wodnego.

Po czym przykrywany jest bezbarwną warstwą wykończeniową. Co ważne metoda ta zapewnia pełną ochronę wzoru przed szkodliwym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, o której w naszej szerokości geograficznej przecież nie jest trudno. Dzięki hydrografice możemy zmieniać wygląd zarówno pojazdów prywatnych, jak i firmowych. Stosuje się ją na małych oraz dużych rozmiarów powierzchniach. Gwarantuje pełne pokrycie nierówności oraz miejsc, które są trudno dostępne dla innych metod nanoszących wzory na karoserię samochodu. Dzięki hydrografice możemy sprawić, że nasze auto będzie absolutnie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Warto się wyróżnić i samochodem pokazać co w nas tak naprawdę drzemie. Można skorzystać z gotowych szablonów albo zaprojektować coś samodzielnie. Ogranicza nas zasadniczo tylko nasza wyobraźnia.