Zamiana klasycznych busów w auta przeznaczone do przewozu pracowników tzw. brygadówki to usługa, którą bardzo często wybierają nasi klienci.

Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, ponieważ pozwala w bezpiecznych warunkach przewozić zarówno niezbędny do pracy sprzęt, jak i pracowników na miejsce przeznaczenia, w których wykonują swoje obowiązki. To oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze, jakie należałoby przeznaczyć, przewożąc osobno ludzi a osobno sprzęt. Takie przerobione na brygadówki samochody są najczęściej w stanie pomieścić sześcioro pracowników oraz miejsce na sprzęt.

W tym celu za fabrycznie montowanym rzędem siedzeń instaluje się kolejny, na pozostałą przestrzeń przeznacza się na załadunek narzędzi oraz materiałów. Bardzo często między strefami znajduje się także dodatkowe zabezpieczenie, które wykorzystuje się jako miejsce do zamontowania niezbędnych uchwytów oraz różnego rodzaju skrzynek i pojemników przeznaczonych do transportu drobnych narzędzi lub materiałów. Dzięki temu wszystko ma swoje miejsce i łatwo zachować ład i porządek.